درباره ما

گروه تهیه غذا و تشریفات مجالس

تهیه‌ی غذای میزبان برتر در سال ۱۳۸۱ فعالیت خود را به هدف کسب روزی حلال و ایجاد اشتغال برای تعداد کثیری از جوانان مومن و برومند این سرزمین و همچنین تهیه‌ی غذای مطلوب و سالم به جهت خدمت به همشهریان کرجی شروع نمود. موسس این مجموعه مرحوم حاج امامعلی رضایی از سر آشپزان معروف و نام‌آور هتل‌های مشهور تهران قبل از انقلاب و با سابقه‌ی فعالیت در شیخ‌نشیانان کویت و قطر تجربیات ارزنده‌ای نصیب این مجموعه نموده‌اند.
این جانب، محمد عزیزی خدمتگذار و مدیر و مسیول فعلی تهیه‌ی غذای میزبان برتر با پیروزی از خط و مشی و توصیه‌های نام برده تمام تلاش خود را جهت تهیه‌ی غذای سالم، با کیفیت مطلوب و کمیت متعارف و اهمیت وافر به مسیله‌ی بهداشت و استفاده از مواد غذایی درجه یک شامل برنج ۱۰۰% ایرانی و گوشت و مرغ گرم و کشتار روز داخلی و داشتن روحیه‌ی انتقاد پذیری ادامه داده و در این مسیر از خدمات دفتر ترویج تغذیه‌ی صحیح دکتر غلامرضا آجرلو و توصیه‌های ایشان بهره‌ی فراوان کسب نموده از جمله:
استفاده از ظروف گیاهی مناسب سرو غذای گرم و کمک به محیط زیست سالم و همچنین جلوگیری از آلودگی غذا در ظروف پلاستیکی و فومی سرطان‌زا و فوق‌العاده خطرناک.
تلاش در جهت حفظ بهداشت محیط غذا با نظارت مستقیم ناظر بهداشت و آموز‌ش‌های لازم به پرسنل‌های شاغل.
استفاده از کباب‌پز تابشی(شعله از بالای کباب) به جای کباب‌پزهای معمولی(شعله از زیر کباب) و حذف کباب دودی(شوکران).
گواهی‌نامه:

ISO9001:2008

HACCP

SFBB From DAS(England)

امید است این مجموعه با حول قوه‌ی الهی در آینده بتواند سهم بیشتری از نوآوری و خدمت‌گذاری بر تهیه‌ی غذای سالم به تمامی سروران گرامی داشته باشد.